HAKKIMIZDA

1982 yılında temelleri atılan şirketimiz İstanbul Kadıköy'de Yapı Malzemeleri & İnşaat Malzemeleri ve Isıtma - Soğutma - Havalandırma sektöründe iş hayatına başlayan Mahmut Bey, 1982-1996 yılları arasındaki deneyimleri ve bilgi birikimiyle ve tecrübesiyle sektörde saygın konuma gelmiştir.

 

1996 yılında İstanbul Kadıköy'de 150 m² Showroom ve 40 m² Mağaza üzerine kurulan Çağrı Yapı Malzemeleri Toptan ve Perakende Satış Hizmeti ile kısa sürede bir çok önemli işlere imzasını atmıştır. Köklü ve ülkemizin güzide markaları olan Eczacıbaşı VitrA | ArtemA & Elginkan ECA | Serel markalarının Kadıköy Bölgesi Satıcılığını üstlenmiştir.

Üsküdar ve Maltepe Bölgelerinde Depolarımız bulunmaktadır. Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz stokludur. Geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en uygun, hızlı ve güvenilir çözümler bulmaktayız.

2000'li yılların henüz başlarında, Teka Ankastre Mutfak (Mutfak Çözümleri), Çanakçılar Creavit (Vitrifiye & Gömme Rezervuar & Armatür) ve Franke Ankastre Mutfak (Mutfak Çözümleri) markalarının Kadıköy Yetkili Satıcılığını alarak bünyemizdeki ürün yelpazesi artarak büyüme devam etmiştir.

Eczacıbaşı VitrA ve Elginkan ECA markalarının kusursuz kaliteleriyle Banyo Aksesuarları ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. 

2008 yılından günümüze ulaşan periyotta ise Yangın Söndürme Cihazları, Su Arıtma Cihaz Sistemleri & Arıtma Aksesuar ve Yedek Parçaları, Sista (Henkel) Silikon - Mastik - PU Köpük yapıştırma & yalıtım çözümleri ürünlerinin satışına başlanmıştır.

2010 yılında Bocchi Banyo & Grohe Banyo & Geberit Banyo - Tesisat Çözümleri - KALE Banyo markalarının ürünlerinin mağazamızda satışıyla ürün yelpazemiz daha lüks ve kaliteli bir hale gelmiştir.

2012 yılında ise DemirDöküm & Vaillant & E.C.A. Baymak & TermoTeknik markalarının Kombi - Radyatör - Havlupan - Tesisat Malzemeleri ürünlerinin mağazamızda satışına hız kazandırdık.

2016 yılında günümüz teknolojik koşulları ve şartları neticesinde firmamız ikinci kuşak yönetiminde Umut Can Bey e-ticaret alanına giriş yapmıştır. www.cagriyapi.gen.tr & www.cagriyapimalzemeleri.com

2017 yılında ise Dayanıklı Tüketim Malzemeleri, Isıtıcı & VantilatörKüçük Ev Aletleri satışına başlanmıştır.